KNGU district Oost
Vul hier de titel in

Districtsinformatie verplaatst

Vanwege het ontmantelen en opheffen van de districtensites is informatie van deze website overgezet naar een van de volgende KNGU-websites:

  • KNGU.nl, voor sporter en sport-geïnteresseerden; tot begin 2016 is op deze website ook de informatie te vinden voor juryleden, trainers en coaches; 
  • Gymsport.nl, voor gymclubbestuurders; 
  • KNGU Campus.nl, voor info over opleidingen en vanaf begin 2016 ook de plek voor juryzaken, trainers- en coachesinformatie.

Wedstrijden & uitslagen
De sportagenda van district Noord met daarin de wedstrijden, uitslagen en vergaderingen vind je op KNGU.nl onder de knop 'Wedstrijden & uitslagen'.  

Wedstrijdinformatie en trainingen
Informatie over districtswedstrijden en districtstrainingen staan op KNGU.nl per sport onder de button Wedstrijdzaken >..... 

Algemeen 
Districtsinformatie zoals nieuwsbrieven en werkboeken vind je op KNGU.nl onder Meer> Wedstrijdzaken> Districtsinformatie algemeen> District .....

De zoekoptie 
Op KNGU.nl vind je rechts bovenin de pagina de optie 'Zoeken'. Dit is een hulpmiddel bij het vinden van de gewenste informatie binnen KNGU.nl

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen










Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
1e pw. 6e div.
25-01-2020 Turnen Dames Nog onbekend

Ronde 1 > instap, Jeugd 1

Ronde 2 >Pupil 1, Jeugd 2

Ronde 3 >Pupil 2, Junior G

Ronde 4 > Pupil 2, Junior H, Senior H, Senior F, Senior G

 

G.V. S.S.S. ELBURG

G.V. OLYMPIA HARDERWIJK

GYJATU DRONTEN DRONTEN

G.V. PEGASUS HEERDE

G.V. S.O.S. OLDEBROEK

GYMNASTIEK VER. LELYSTAD LELYSTAD

C.G.V. D.O.K. (alleen 6e) EDE

GYM. VER. DOTO HARSKAMP

CGV DGV DOORNSPIJK

HANZE GYM HATTEM HATTEM

G.V. H.S.C. HIERDEN

N.G.V. EXCELSIOR NIJKERK

S.V. DIO Ugchelen UGCHELEN

G.V. NUNSPEET NUNSPEET

G.V. "GANOTEON" EDERVEEN

 

 

1e pw. 6e div.
25-01-2020 Turnen Dames Didam

Ronde 1 > instap, Jeugd 1

Ronde 2 > Pupil 1, Jeugd 2, Junior H, Senior G/H

Ronde 3 > Pupil2, Senior F, Junior G

 

G.T.V. DE HAZENKAMP NIJMEGEN

S.V. D.F.S. OPHEUSDEN

G.V. D.G.V. DODEWAARD

G.V. ELISTHA ELST

G.V. EXCELSIOR ZETTEN

G.V. DE BRUG HETEREN

G.V. SPARTA NIJMEGEN

G.V.  KDO APELDOORN

G.V. DOVES BARNEVELD

C.G.V. O.D.I.O. OOSTERBEEK

G.V. IMPULS WAGENINGEN

G.V. ORION PUTTEN

C.G.V. S.S.S. VOORTHUIZEN

GYM EN SPORTUNIE FIT OOSTERWOLDE

HELLAS HOEVELAKEN HOEVELAKEN

 

3e PW 3e div. & instap / pupillen N3 & jeugd 1 N4
25-01-2020 t/m 25-01-2020 Turnen Dames Parallelweg 9, Winterswijk Sport- en Turnhal Winterswijk
3e PW 3e div. & instap/pupillen N3 & jeugd 1 N4
25-01-2020 t/m 25-01-2020 Turnen Dames Lage Bergweg 10, Beekbergen
PW 3e divisie + N4
25-01-2020 Turnen Dames Hellendoorn Sporthal "De Voordam"
regionaal microteamgym
25-01-2020 t/m 25-01-2020 Groepsspringen De Carrousel, Van Reeuwijkstraat 5 Ommen
Ritmische Gymnastiek - Districtswedstrijd 1e divisie individueel en groepen en 2e plaatsingswedstrijd 2e divisie duo
25-01-2020 t/m 26-01-2020 Ritmische Gymnastiek Deventer

organisatie: SVOD Deventer

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • gk
  • jansen
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans